• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • З 24.01. по 02.02.2018 року при Городищенському районному відділі освіти Городищенської районної ради, було проведено конкурс «Вихователь Городищини - 2018».

З 24.01. по 02.02.2018 року при Городищенському районному відділі освіти Городищенської районної ради, було проведено конкурс «Вихователь Городищини - 2018».

2018-02-07

З 24.01. по 02.02.2018 року при Городищенському районному відділі освіти Городищенської районної ради, було проведено конкурс «Вихователь Городищини - 2018».

З метою сприяння підвищенню престижності праці вихователів закладів дошкільної освіти, їх роль у розвитку і вихованні дітей дошкільного віку, самореалізації і розкриттю творчого потенціалу педагогів.

Конкурс проводився у два етапи.

Перший етап – вибірковий (розгляд конкурсних матеріалів), в якому взяли участь вісім педагогів району. У ході другого етапу районного Конкурсу було визначено чотири вихователя. У четвірку професійних вихователів увійшов вихователь нашого закладу: Суботіна Світлана Іванівна, яка стала лауреатом цього конкурсу.

Світлана Іванівна показала свою майстерність під час проведення відкритого заняття за новітніми технологіями, розкрила педагогічну ідею на тему: «Розвиток інтелекту дошкільника шляхом інноваційних технологій» та провела майстер-клас з конкурсантами.

Висвітлення конкурсних матеріалів можна переглянути на особистому сайті вихователя (svetlanalana7213@qmail.com).

Адміністрація ЗДО «Зірочка» щиро вітає всіх вихователів які взяли участь у конкурсі, зичить успіхів та професійного зростання!

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi